Меню
Корзина

Плантонит - Микроудобрения для растений

Гумат
Новинка
Наличие: Есть в наличии
Плантоніт Гумат – рідкий висококонцентрований гумат калію та натрію з мікроелементами, виготовлений з якісного леонардиту та торфу, збагачений розчинними формами кремнію для підсилення антистресового ефекту та зміцнення імунітету рослин.Тара: 20 лДiя та впливПовноц..
1 350 грн Без налога:1 350 грн
Деструктор Стерні Плантоніт
Новинка
Наличие: Есть в наличии
Деструктор Стерні Плантоніт – комплексний (грунтово - добривний) препарат, активатор процесу деструкції, гуміфікації та мінералізації пожнивних залишків всіх культур після збирання врожаю зернових, зернобобових, олійних та овочевих культур, мобілізації поживних елементів у ґрунті безпосередньо..
1 360 грн Без налога:1 360 грн
Плантоніт Амінофіт
Новинка
Наличие: Есть в наличии
Плантоніт Амінофіт – це унікальне комплексне рідке добриво для обробки насіння польових, овочевих, декоративних культур, бульб картоплі, замочування живців винограду та плодово-ягідних культур з метою їх вкорінення.Передпосівна обробка насіння добривом забезпечує рослину доступними елемент..
2 350 грн Без налога:2 350 грн
Плантоніт Біогумат
Новинка
Наличие: Есть в наличии
Плантоніт Біогумат  – комплексний природно-енергетичний препарат контактно-системної дії для підсилення росту, розвитку та підвищення врожайності рослин. Використовується для обробки насіння і для позакореневої обробки рослин.Гумінові речовини збільшують катіоно-обмінну здатність грун..
1 360 грн Без налога:1 360 грн
Плантоніт Бобові
Новинка
Наличие: Есть в наличии
Плантоніт Бобові – комплексно-збалансоване добриво, котре розроблене з урахуванням потреби в елементах живлення для зернобобових культур. Містить набір макро- та мікроелементів, необхідних для живлення бобових культур в критичні для них періоди розвитку. Добриво особливо ефективне на кислих ґр..
1 550 грн Без налога:1 550 грн
Плантоніт Бор
Новинка
Наличие: Есть в наличии
Плантоніт Бор – рідке добриво для профілактики та дефіциту нестачі бору в рослинах. Насичене фітогормонами та амінокислотами. Призначене для позакореневого підживлення. Тільки завдяки використанню Plantonit Бор можна отримати максимально якісний врожай.Тара: 5, 10 лДiя та впли..
1 660 грн Без налога:1 660 грн
Плантоніт Енерджі
Новинка
Наличие: Есть в наличии
Плантоніт Енерджі – це енергетичне добриво для набору вегетативної маси та підвищення стійкості рослин до стресових ситуацій. Збалансований склад дає можливість не нашкодити рослині, а тільки допомогти їй дбайливо поглинути поживні речовини. Добриво в своєму складі має елементи, котрі стимулюю..
1 680 грн Без налога:1 680 грн
Плантоніт Залізо
Новинка
Наличие: Есть в наличии
Плантоніт Залізо  – рідке добриво для профілактики та дефіциту нестачі заліза в рослинах. Відіграє важливу роль в окислювально-відновлювальних реакціях. Забезпечує синтез хлорофілу. Має велике значення для проходження процесів дихання. Характеризується фунгіцидними властивостями.  ..
1 500 грн Без налога:1 500 грн
Плантоніт Зернові
Новинка
Наличие: Есть в наличии
Плантоніт Зернові  – високоефективне добриво, що містить збалансований набір макро- та мікроементів, що є необхідними для повноцінного живлення зернових культур в критичний період розвитку. Використовується для підживлення зернових колосових культур таких як: пшениця, жито, тритикале, ове..
1 490 грн Без налога:1 490 грн
Плантоніт Кукурудза
Новинка
Наличие: Есть в наличии
Плантоніт Кукурудза  -  унікальне комплексне добриво для позакореневого підживлення таких рослин як: кукурудза, сорго та інші. Сприяє покращенню процесів обміну речовин в рослині.  Покращує цвітіння та запилення. Підвищує ефективність протікання окисно-відновних реакцій та процесу фот..
1 520 грн Без налога:1 520 грн
Плантоніт Лінамін
Новинка
Наличие: Есть в наличии
Мікродобриво Плантоніт Лінамін - комплексний антистресовий препарат для підвищення стійкості рослин до пошкоджень низькими температурами. Використовуються в якості кріопротектора перед можливими заморозками, для виведення зі стресу і відновлення активної вегетації. Також використовуються в якості ан..
1 650 грн Без налога:1 650 грн
Плантоніт Мідь
Новинка
Наличие: Есть в наличии
Плантоніт Мідь  – рідке добриво для системної профілактики та покращення доступності азоту. Впливає на збільшення вмісту білка та цукру в зерні, покращує врожайність, підвищує стійкість до ураження хворобами та вилягання. Сприяє їх морозо-, жаро- та посухостійкості.Тара: 5, 10 л ..
1 510 грн Без налога:1 510 грн
Плантоніт Магній
Новинка
Наличие: Есть в наличии
Плантоніт Магній  – рідке добриво для профілактики та дефіциту нестачі магнію в рослинах. Магній бере участь в синтезі хлорофілу, в пересуванні фосфору, стимулює утворення вуглеводів.Тара: 5, 10 лДiя та впливпідвищує вміст крохмалю пришвидшує процес дозрівання ..
1 390 грн Без налога:1 390 грн
Плантоніт Марганець
Новинка
Наличие: Есть в наличии
Плантоніт Марганець  – рідке добриво для профілактики та дефіциту нестачі марганцю в рослинах. Препарат призначений для позакореневого підживлення ріпаку, буряків, зернових колосових культур, картоплі, плодових насаджень і ягідників. Рекомендується застосовувати на ґрунтах з нейтральною а..
1 480 грн Без налога:1 480 грн
Плантоніт Молібден
Новинка
Наличие: Есть в наличии
Плантоніт Молібден – рідке добриво для профілактики та дефіциту нестачі молібдену в рослинах. Активізує проходження окислювально-відновлювальних процесів у рослині, бере участь у вуглеводному обміні та обміні фосфорних сполук, синтезі вітамінів та хлорофілу. Він сприяє засвоєнню азоту і ф..
1 360 грн Без налога:1 360 грн
Плантоніт Овочеві
Новинка
Наличие: Есть в наличии
Плантоніт Овочеві – високоефективне, комплексне добриво на основі спеціального набору амінокислот та екстракту морських водоростей, додатково збагачене мікроелементами. Застосовується для підживлення плодових культур. Розроблене з метою підвищення урожайності та покращення якості плодів. Добри..
1 530 грн Без налога:1 530 грн
Плантоніт Олійні
Новинка
Наличие: Есть в наличии
Плантоніт Олійні – спеціальне добриво призначене для підживлення таких культур як: соняшник, ріпак озимий, ріпак ярий, гірчиця. Plantonit Oleum – добриво, що містить весь набір елементів живлення, котрі є необхідними для живлення в критичні періоди для рослини, тим самим забезпечуюч..
1 540 грн Без налога:1 540 грн
Плантоніт Плодові
Новинка
Наличие: Есть в наличии
Плантоніт Плодові – високоефективне, комплексне добриво для підживлення плодових культур. Розроблене з метою підвищення урожайності та покращення якості плодів. Добриво забезпечує потребу в елементах живлення протягом всього вегетаційного періоду, сприяє правильному розвитку та якісним показни..
300 грн Без налога:300 грн
Плантоніт Радікс
Новинка
Наличие: Есть в наличии
Плантоніт Радікс – рідке добриво для стимуляції росту та розвитку кореневої системи рослин. Збалансований склад, котрий спеціально розроблений для активного впливу діючих речовин на рослину. Radix допомогає на найважливіших етапах розвитку рослини. Фігуруючі елементи складу це - фосфор та фіто..
1 620 грн Без налога:1 620 грн
Плантоніт Фотосинтез
Новинка
Наличие: Есть в наличии
Плантоніт Фотосинтез – добриво, що забезпечує рослини основними поживними речовинами, необхідними для оптимальної роботи фотосинтетичного апарату. Plantonit Photosyntesis включає в себе макро- і мікроелементи необхідні для організму рослин. Такий набір елементів є оптимальним для функціонуванн..
1 700 грн Без налога:1 700 грн
Показано с 1 по 20 из 23 (всего 2 страниц)