Меню
Кошик

100% справжній сертифікований товар - гарантія врожаю

Сертификат качестваВи знаєте, який у вас шанс купити оригінальну справжню агрохімію? Якщо ви не звертаєтеся до перевіреного продавця, то 50%. Не більше. «Бодяжать» зараз в масштабах виробництв - прямо на китайських фабриках. 

В Україні шахраї теж намагаються не відставати. Виготовляють підробки ЗЗР на сучасному обладнанні, тільки замість ліцензованої діючої речовини беруть дешевий замінник або розводять оригінальний кілька разів, знижуючи концентрацію. Страждає все:

  • ефективність препарату,
  • безпека врожаю,
  • довкілля,
  • заробіток фермера.

Хочете приклад? В каністри з наклейками «Євро Лайтнінг Басф» (імазетапір 15г / л + імазамокс 33г / л) заливається Півот (імазетапір 100г / л), який вважається аналогом тільки умовно. Він (навіть сертифікований) коштує в 2,5 рази менше Євро Лайтнінга. І така заміна ще називається «хорошою» підробкою, тому що при «поганій» - одночасно і оригінал псевдоаналогом замінюють, і суміш цю розбавляють - що взагалі нахабство.

Потім, звичайно, продають дешевше сертифікованої агрохімії і брешуть. Причому, брешуть двічі:

  • перший раз, коли пробують видати фальсифікат за оригінал,
  • другий раз, коли стверджують, що їх агрохімія працює не гірше (а якщо і гірше, «але ж і препарат дешевше»).

Це не так. Якщо агрохімія зроблена з подібним порушенням рецептури або розведена, то вона на 80-90% втрачає свою функціональність і ефективність. Іншими словами, коли ви платите за справжній гербіцид 200 грн, то і отримуєте ефект на 200 грн. А коли ви платите за «лівий» гербіцид 150 грн, то отримуєте ефективну користь на 40-20 грн., А то і менше. Ну, і сенс?

Ось тому ми працюємо тільки з офіційними постачальниками і заводами виробників агрохімії, продаємо тільки справжні сертифіковані засоби захисту рослин (ЗЗР). Оскільки сертифікується кожна партія, то ми за запитом надаємо підтверджуючі документи на ту партію, яку купите ви. Одним словом, якщо ви хочете, наприклад, купити гербіциди в Україні або іншу агрохімію - дзвоніть і замовляйте перевірене.