Меню
Кошик

Насіння соняшника - Ціна в Україні на посів 2022 року

Купити насіння соняшника - для всіх регіонів України!

Не можна однакове насіння соняшника купити і для застосування технології з використанням післясходових гербіцидів, і для застосування класичною технологією, більше підходить для чистих полів. Не завжди вдається купити насіння соняшника, яке однаково підходить для степової зони півдня (і частково сходу) України та для півночі країни. Точніше, таке собі «універсальне» насіння соняшника купити можна, але в різних умовах і врожайність буде різна.

Тому, вибираючи гібрид соняшника, покупцеві треба визначитися з технологією вирощування та повідомити продавця, в якому регіоні планується посів.

 • Класична технологія. Класичні сорти соняшника відрізняються високоінтенсивним дозріванням і більш високою врожайністю, ніж сонящник під гербіциди. Але вони більш сприйнятливі до несприятливих кліматичних умов.
 • Насіння соняшника під гербіцид. Технологія приваблива тим, що одноразове застосування гербіциду (звичайно, при дотриманні технологічних вимог) дозволяє забути про бур'ян на період вегетації. При цьому селекціонери рекомендують знімати випробовуваний соняшником стрес (для чого можна застосувати, наприклад, гумат калію).

Найважливіша перевага, яку має насіння соняшника під гранстар - його низька вартість, що поєднується з можливістю високоефективно протистояти дводольним бур'янам, а також можливість застосування післясходових ЗЗР на базі трибенурон-метилу.

Важливим чинником є ​​кількість гербіциду, яку витримує культура одноразово. Так, при високій забур'яненості поля дводольними бур'янами слід орієнтуватися на здатність гібрида соняшника під гранстар витримати 50 г / га гербіцидного навантаження. При засівах насіння соняшника під євролайтінг щоб уникнути негативних наслідків доводиться особливо враховувати фактор сівозміни. Зате за допомогою цієї технології усувається весь спектр бур'янів і контролюється вовчок.

Однак цим не вичерпується питання, які виникають у фермера, перш ніж він зважитися купити насіння соняшника. Найважливіша проблема - економічна доцільність. Буває так, що є сенс придбати менш вимогливе насіння соняшника, яке дуже високу врожайність не дасть, але зате забезпечать більший прибуток. Тому важливо враховувати і фінансову можливість повноцінного застосування високоінтенсивної технології вирощування, а саме - використання:

 • дорогих якісних засобів захисту рослин,
 • допоміжних препаратів (макро- мікродобрив),
 • техніки для обробки грунту і обслуговуючого персоналу,
 • лабораторного контролю, що дозволяє точно визначити стан посівів, і т.д.

Комерційна вигода - головне завдання фермера.

купити насіння соняшника

Південно-східні області України: купити насіння соняшника під Гранстар, під Євролайтінг і варіанти з класичною технологією

Відсутність достатньої кількості опадів в період вегетації в поєднанні з високими температурами робить південні і східні області України зоною ризикованого землеробства. Але якщо купити насіння соняшника, розрахований на ці умови, кліматичний фактор нівелюється.

У посушливих районах найкраще себе показують гібриди з розгалуженою і прекрасно розвиненою кореневою системою, здатною «дотягуватися» до вологи в глибоких шарах грунту. Це важливо і при виборі класичних варіантів, і при купівлі насіння соняшника під гербіциди.

Стійкий до посушливих умов посівний матеріал соняшника виробляють різні вітчизняні та зарубіжні компанії:

 • Насіння соняшника Української селекції. Класичний посухостійкий посівмат в кращих своїх появи представлений «Українським сонечком», «Українським скоростиглим», «Атіллою», «Меркурієм» і іншими гібридами. Перші два прекрасно себе показали і при посіві соняшника після попереднього скошування, хоча післяукісні посіви більше поширені в районах з зрошуваних землеробством і достатньою кількістю вологи.
  • Якщо треба під гранстар. Українська селекція гібридів соняшника під гранстар вивела на ринок «Ауріс», що витримує розрахункове гербіцидне разове навантаження в 50г / га, а також «Антей-50», у якого навантаження розраховується як 2 * 25г / га. Подібне - розділене навпіл - гербіцидне навантаження, в цілому, витримують і більш чутливі «Дракон» і «Сонячний настрій» і «Матадор», перший з яких найстійкіший до посухи, але при більш сприятливих умовах інші два можуть обігнати його по врожайності.
  • Якщо треба під євролайтінг. Гібрид «Богдан» українські аграрії вже випробували на бідних ґрунтах і залишилися задоволені врожайністю. Крім того, відзначили його стійкість до соняшникової молі.
 • Насіння соняшника Сербської селекції. Відповідні для південних районів України гібриди соняшника НС «Оскар», НС «Оро» теж виділяються відмінною розгалуженістю кореневої системи, але, крім цього, - ще й генетичної стійкістю до ураження соняшникової молі. А селекційно оновлені гібриди НС «Кнес» і НС «Златібор» - генетичної стійкістю не тільки до соняшникової молі, а й до іржі, і помилковий борошнистої роси. У деяких випадках важливо і те, що це насіння соняшника здатні протистояти 7 рас вовчка.
  • Під гранстар. У південних і східних регіонах України вище всяких похвал, завдяки потужній кореневій системі, показали себе НСХ2652, НСХ1752. Завдяки технологіям No-till і Strip-Till не поступається їм і «Сумо 556».
  • Під євролайтінг. Максимально засухостійкими вважаються «Імісан», пластичний, добре переносить капризи погоди «Пегас», і перевірене роками вирощування «Рімі», і, нарешті, рекордсмен за показником врожайності - сербська новинка «Таурус».
 • Насіння соняшника «Сингента». В асортименті компанії представлений посівмат під інтенсивне вирощування (наприклад, СІ «Купава»), помірно інтенсивні варіанти СІ «Пестила» і «Алькатара», екстенсивні СІ «Кадикс» і «Босфор».
  • Якщо під гранстар. Вибирати насіння соняшника під гранстар від Сингента доводиться з не найбільш довгого списку. Але ті ж «Субару» і «Суміко добре себе показали на грунтах Півдня і Сходу України.
  • Якщо під євролайтінг. Для степових районів «Сингента» випустила вже високо оцінений багатьма фермерами гібрид «Розета». Серед високоолеінових під євролайтінг виділяється екстенсивний «Коломбі». А серед посівмату кондитерського типу - «Ягуар XL».
  • Під технологію CLEARFIELD від «Сингента». Екстенсивний тип гібридів «Сана» і «Барбаті» підійде економним аграріям, які розраховують на «співпрацю» з природою.

Щоб купити насіння соняшника в Україні телефонуйте нам:
☎ (098) 013-99-86 та ☎ (099) 553-11-17

Центральні та північні області України: насіння соняшника під Гранстар, під Євролайтінг і варіанти з класичною технологією

У зв'язку з глобальним розширенням селекційної географії, насіння соняшника затребувані практично в усіх областях України. Але щоб купити насіння соняшника на посів з розрахунком на максимальну врожайність і стійкість до хвороб, потрібно врахувати кліматичні та технологічні особливості вирощування.

 • Українська селекція. Короткий термін вегетації і висока опірність грибкових інфекцій додає популярності гібридам «Атілла» і «Заграва». Гібрид «Одіссей» стійкий до змін погоди, за що його теж цінують українські аграрії.
  • Під гранстар. Тут популярні вже згадані вище і приємним також в південно-східних регіонах «Ауріс» (50г / га разовим внесенням), «Антей-50» (з формулою 2х25г / га), і більш чутливі «Матадор», «Дракон», «Сонячний настрій »(25 г / га).
  • Під євролайтінг. Гарне співвідношення стабільності і врожайності у «Богдана» і «Армагедону». «Карлос» (105 і 115) теж добре розкривають свій потенціал на чорноземах.
 • Сербська селекція. Рішення купити насіння соняшника сербської селекції, але для українських полів стало останнім часом масовою тенденцією. Люблять їх за ідеальне «потрапляння» в вимоги, які створюються нашими умовами вирощування. У підсумку виходить максимально можлива врожайність зі стійкістю до патогенів і оптимальним засвоєнням мінеральної поживи. Плюс до цього - холодостійкість роблять гібриди «Олівер», «Оро», «Душко» лідерами класичного селекційного напрямку. На Півночі і в центральних областях України також популярні добре зарекомендували себе в степах «Златібор» і «Кнес». Їх цінують за толерантність до вовчка 7 рас (A-G +), генетичну стійкість до іржі, несправжньої борошнистої роси, опірність соняшникової молі.
  • Під гранстар. На півночі і в центрі України фермери за пластичність воліють «Сумо 2017», але дуже популярні і НСХ 556 і НСХ 2652, що витримують 50г / га гербіцидною навантаження.
  • Під євролайтінг. Лідерські позиції по врожайності в цій категорії ділять «Таурус» з невеликим насінням і «Пегас» з насінням більшого розміру. Обидва цих гібрида відрізняються пластичністю і хорошою реакцією на підгодівлю добривами.
 • Насіння соняшника «Сингента». Класичні напрямки для цих регіонів представлені екстенсивними гібридами СІ «Кадікс» і «Опера», інтенсивними СМ «Купавою», «Фламенко», НК «Конді» і «Бріо», а також помірними «Естрада», СІ «Арізона», НК « Роккі ».
  • Посівний матеріал соняшника від «Сингента» під гранстар. Для північних і центральних областей компанія пропонує гібрид «Суміко» з високим вмістом олії в насінні. Кращі показники врожайності він демонструє при інтенсивній технології.
  • Під євролайтінг. Гібриди культури інтенсивного вирощування «Діамантіс» і «Неома» прекрасно «конвертують» свій потенціал в врожайність на родючих ґрунтах. Альтернативою останньому в районах з достатнім зволоженням стає «Неостар» Для пізніх посівів підійде помірний «Форт».
  • Під технологію CLEARFIELD Plus від «Сингенти». Тут серед лідерів називають помірно-інтенсивні «Академі» і «Бакарді». 

При цьому орієнтуватися тільки на вказаний виробником потенціал насіння соняшника не слід. Краще комбінуватися цей параметр з критерієм стабільності. Перевірена стабільність в комбінації з мінімальними витратами на вирощування часто дають більший прибуток, ніж високий - під 50 ц / га - потенціал, розкриття якого в повній мірі загрожує маса факторів.

Соняшник на посів

Основні параметри при виборі та купівлі насіння соняшника

Збираючись купити насіння соняшника в Україні, досвідчений фермер враховує і інші параметри, що відрізняють один посівний матеріал від іншого: строк вегетації культури, посухостійкість, призначення кінцевого продукту (наприклад, олійні або кондитерські гібриди), фракція, стійкість до хвороб, здатність протистояти шкідникам. Розглянемо ці чинники докладніше.

Термін вегетації

Період вегетації різних гібридів соняшника в основному вкладається в 80 (нижня межа) - 120 (верхня відмітка) днів. Насіння ранніх гібридів купують для посівів в районах із сильною спекою в літній сезон, щоб вони встигли сформувати насіння до екстремального підвищення температур. Їх врожайність зазвичай нижче середньоранніх і середньопізніх сортів / гібридів. Але у гібридів з подовженим періодом вегетації урожайність залежить від здатності аграрія врахувати погодні умови (літню спеку, осінні дощі) і проконтролювати збереження і своєчасний збір урожаю.

Стійкість до посухи

Швидкість формування кореневої системи, ступінь її розгалуженості і горизонт занурення коренів (в ідеалі від 1,5 до 2 метрів) - ось фактори, від поєднання яких головним чином (мінімум відсотків на 80) залежить параметр стійкості гібридів соняшника до посушливих умов. Зрозуміло, що найбільше значення цей чинник набуває для тих фермерів, які хочуть купити насіння соняшника в Україні для посіву в південних і східних областях.

Характеристики насіння

Вирощування великого наповненого насіння кондитерських гібридів вимагає від фермера певного досвіду. Якщо все йде за планом, виходить більш помітний прибуток, ніж з традиційних олійних сортів. Але багато фермерів вважають за краще надійність. Тому орієнтуються на рівень вмісту олії в насінні від 47-48%. Чим більше, тим краще і дорожче при продажу. Однак для підвищення олійності потрібно системно застосовувати в обробці мікродобрива, стимулятори, мінеральні добрива в потрібній дозі і т.д.

насіння соняшника

Фракція насіння соняшника

Купити насіння соняшника в Україні можна трьох фракцій:

 1. Екстра. Найбільша фракція. Розмір зерна - від 3.0. Маса на тисячу зерен близько 55-60 грамів. Оптимальний варіант при наявності сівалки, яка пропускає в лунку по 2 насіння дрібної фракції. Якщо з такою технікою брати меншу фракцію, то можна отримати зайвий витрата насіння або просто згустити посів. У фракції Екстра в насінні зазвичай міститься і значна концентрація поживних речовин для більш ефективного проростання.
 2. Стандарт. Середня фракція. Розмір зерна - близько 6-3.0. Маса на тисячу зерен досягає 50 грамів. Вдалий варіант при наявності нової «не розбитої» техніки і при проведенні програми допоміжних заходів в період вегетації рослини.
 3. Економ. Дрібна фракція. Розмір зерна - до 2.5. Містить найменше поживних речовин (а, значить, гірше проростає) і відрізняється великими похибками у витраті матеріалу при посіві. Багато досвідчених аграрії її взагалі уникають купувати.

Стійкість до хвороб і шкідників

У всіх гібридів соняшника різна ступінь стійкості до хвороб і шкідників. Є такі, які добре тримають загальний рівень, але «провисають» по одному-двом показниками.

Це не критично, якщо небезпека зараження або атаки шкідників в оброблюваній районі мінімальна або якщо у аграрія є досвід і можливість ефективного застосування засобів захисту рослин - інсектицидів і фунгіцидів. Їх різноманітність в Україні зараз дозволяє впоратися практично з будь-якої вчасно виявленою хворобою соняшника або шкідником. Але перш, ніж купити насіння соняшника, слід все-таки переконатися, що для гібрида заявлені хоча б мінімальні показники стійкості до основних хвороб - борошнистої роси, іржі, білої гнилі, фомопсису, склеротоніі і ін. І до основних шкідників - совку, клопами, довгоносикам, попелиці та ін.

У боротьбі з вовчка селекціонери зуміли вивести гібриди посівного соняшника генетично стійкого до семи різних рас рослини-паразита. Але як і раніше до характеристик гібрида в програмах боротьби в якості складових додається правильно підібраний гербіцид і грамотну сівозміну, про що докладно можуть розповісти консультанти нашого інтернет-магазину. Вони допоможуть купити насіння соняшника, які краще за інших підійдуть для посіву в заявлених умовах.

купити насіння соняшника

Ціна насіння соняшника: фактори зміни ринку і селекції

Рентабельність при вирощуванні соняшника тільки за останні кілька років з колишніх 35% зросла до 60-65% - тобто, практично в два рази. Україна все міцніше займає лідируючі позиції по його вирощуванню, експортуючи соняшникову олію в країни Азії (головним чином, в Китай) і країни Євросоюзу. Висока цінність продукту добре видно в таблиці:

Елемент

Вміст в 100 грамах

Відсоток від денної норми людини,%

Вітамини:

В12,1 мг105
В20,36 мг15
В32,2 мг33
В61,3 мг54
В9227 мкг57
С1,4 мг2
Е35 мг228

Макро і мікроелементи

Калій645 мг26
Кальцій360 мг20
Магній350 мг84
Фосфор700 мг85
Бор113 мкг162
Ванадій84 мкг210
Залізо6 мг37
Мідь1800 мкг178
Селен56 мкг83

Це усереднені показники. Залежно від конкретного гібрида можуть бути деякі розбіжності за значеннями, які відображаються в тому числі і на ціні насіння соняшника.

Також на ціну гібридів впливає селекційні характеристики. Українська селекція дешевша А з початком використання добірного генетичного матеріалу, створеного у співпраці з фаворитами світової селекції, агрономічні та біологічні показники стали якісно поліпшуватися.

Ціна на насіння соняшника з країн Європи (Сербії, Румунії, Угорщини) зазвичай вище, але і за своїми якісними показниками посівмат цих гібридів приваблює українських аграріїв частіше. Пояснюється така привабливість не тільки результативною роботою іноземних лабораторій та інститутів, а й тим, що з базових (материнських) ліній селекційне формування відбувається з проведенням акліматизації та районування в українських умовах.

Ще вище ціна насіння соняшника на продукцію найвідоміших світових брендів. Щоб купити насіння соняшника Піонер, або, наприклад, насіння соняшника Сингента, Лімагрейн та інших «титанів індустрії» доведеться на закупівлю витратити більше, але і віддачу слід очікувати набагато вище середньої. Урожайність в 45 ц / га або навіть 50 ц / га для такого посівного матеріалу не рідкість.

Інша справа, що тільки купити насіння соняшника цих виробників мало. Треба ще підібрати посівмат під свій регіон, дотримуватися рекомендовану оригінатором технологію, забезпечити умови зберігання і т. Д. У цьому допоможуть фахівці нашого інтернет-магазину. Досить просто подзвонити за вказаними на сайті телефонами - і ви зможете не тільки купити насіння соняшника, а й розібратися з усіма особливостями вирощування культури.

Щоб купити насіння соняшника в Україні дзвоніть нам за телефонами:
☎ (098) 013-99-86 и ☎ (099) 553-11-17

Наявність: Є в наявності
ЄС Белла - Ранній СоняшникЛідер по стійкості до вовкча в ранньому сегменті з максимальним потенціалом продуктивностіРанньостиглий гібрид помірно-інтенсивного типуІдентифікація:Тип : простий гібрид Кошик : нахилена вниз Висота рослини : 150-160 см (в залежності від вологозабезпеченос..
4 660 грн Ціна:4 660 грн
Наявність: Є в наявності
Насіння соняшнику НС Кнез, Юг Агролідер Оригінатор / Виробник Інститут рільництва та овочівництва м Нові Сад (Сербія) / ПП "Юг Агролідер" Техноологія вирощування Традиційна Група стиглості Середньо-ранньостиглий, 107 - 110 днів. ..
3 105 грн Ціна:3 105 грн
ЛГ 5582 (LG 55.82)
Лідер Продажу
Наявність: Є в наявності
Технологія вирощування Класична Оригінатор / Виробник Limagrain Період вегетації   Тарна одиниця 1 посівна одиниця / 150 000 насінь Потенціал врожайності 9 балів Обробка   Олійність 8 балів Фракція Стандарт (вага 1 міш..
4 520 грн Ціна:4 520 грн
Наявність: Є в наявності
Соняшник Імісан - представник нового покоління ними-гібридів сербської селекції. Майже кожен український фермер мав можливість спробувати у себе на полі такі сербські гібриди під Евролайтінг як Рімі, Рімі 2 або Прийми. Дані гібриди вирощуються вже близько 10 років і в силу свого чималого віку мають..
2 160 грн Ціна:2 160 грн
Наявність: Є в наявності
Насіння соняшнику НС-Х-1752 Оригінатор / Виробник Інститут рільництва та овочівництва м Нові Сад (Сербія) / ПП "Юг Агролідер" Техноологія вирощування Сумо - Стійкий до Гранстару Група стиглості Ранньостиглий, 102 - 105 днів. ..
2 295 грн Ціна:2 295 грн
Наявність: Є в наявності
Насіння соняшнику НС Х 2652 Техноологія вирощування «Сумо»(стійкий до гербіциду Гранстар) Оригінатор / Виробник Інститут рільництва та овочівництва м Нові Сад (Сербія) / ПП "Юг Агролідер" Період вегетації 106 -109 днів Тарна одиниц..
2 295 грн Ціна:2 295 грн
НС Х 26749 (Латітуда)
Лідер Продажу Ціна за фракцію Стандарт
Наявність: Є в наявності
В наявності є також фракція Екстра. Ціна: 2800 грнНасіння соняшнику НС Х 26749 (Латітуда), Сади України - Ціна, як Купити, Характеристика, Інструкції та РекомендаціїВысокоурожайный скороспелый гибрид с высокой устойчивостью к грибковым заболеваниям. Оригинатор - институт полеводства и овощево..
2 200 грн Ціна:2 200 грн
НС Х 6045
Лідер Продажу
Наявність: Є в наявності
Насіння соняшнику НС-Х-6045 Оригінатор / Виробник Інститут рільництва та овочівництва м Нові Сад (Сербія) / ПП "Юг Агролідер" Техноологія вирощування ClearField - Стійкий до Євро-Лайтнінгу Група стиглості Середньо-ранньостиглий, 111 -..
2 160 грн Ціна:2 160 грн
Наявність: Є в наявності
Насіння Соняшника НС Х 7804 - Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиНасіння соняшнику НС Х 7804 - гібрид призначений для вирощування за технологією CLEARFIELD® (BASF). Використання страхових гербіцидів ЄВРОЛАЙТІНГ, ЄВРО-ЛАНГ або ЄВРО ЛЕНД від НЕРТУС дозволяє знищити всі існуючі раси вовч..
2 000 грн Ціна:2 000 грн
Римисол
Лідер Продажу
Наявність: Є в наявності
Подсолнечник Римисол – простой гибрид с периодом вегетации 105-110 дней, мощной корневой системой и высокой интенсивностью роста на начальном этапе вегетации. Заявленный потенциал урожайности – 40 ц/га и более. (Эту урожайность гибрид и фактически демонстрирует в Запорожской области..
1 900 грн Ціна:1 900 грн
Тунка (Tunca)
Лідер Продажу
Наявність: Є в наявності
Тунка  - це новий високопродуктивний гібрид соняшнику з високою врожайністю і має стійкість до 7 рас вовчка (A-G).Група стиглості : середньоранній Тип рослини : середньорослий для своєї групи стиглості Висота рослини, см : 150 Середній діаметр кошика, см : 15.9 Середня маса 1000 ..
3 686 грн Ціна:3 686 грн
Наявність: Є в наявності
ЄС Біба Соняшник - РаннійОдин з лідерів по стабільності в ранньому сегменті з підвищеною стійкістю до хворобІдентифікація:Тип : простий гібрид Кошик : нахилена вниз Висота рослини : 165 см Діаметр кошика : 22 см Кількість днів схожість-цвітіння : 66 Кількість днів схожість-прибирання : ..
2 320 грн Ціна:2 320 грн
Наявність: Є в наявності
ЄС Поляріс СЛ - Ультраранній гібрид з високим рівнем врожайності!ІдентифікаціяТип гібрида - простий Кількість днів сходи-цвітіння - 62 Кількість днів сходи-збирання - 99Головні особливостіВисока енергія початкового розвитку Стійкість до вовчка раси A-F Швидка вологовіддача Толеран..
4 479 грн Ціна:4 479 грн
Наявність: Є в наявності
Альзан, посевной материал подсолнечника – раннеспелый и одновременно высокопродуктивный гибрид, созданный компанией ALFA Seeds по лицензии с оригинатором EURALIS Semences. Отличается высочайшей пластичностью и холодостойкостью. Процент масличности – порядка 48-50% (что соответствует украинским аграр..
2 240 грн Ціна:2 240 грн
Анастасія
Лідер Продажу Ціна за фракцію Стандарт
Наявність: Є в наявності
В наявності є також фракція Екстра. Ціна: 2800 грнНасіння соняшнику Анастасія, Сади України - Ціна, як Купити, Характеристика, Інструкції та РекомендаціїУ своїй групі стиглості має максимальний рівень врожайності Оригінатор - Інстітут польовництва та овочівництва м. Нови-Сад (Сербія) ..
2 300 грн Ціна:2 300 грн
Наявність: Є в наявності
Соняшник Андромеда - Середньоранній гібрид з високим потенціалом врожайності, із чудовою адаптацією до різних умов вирощування, помірно-інтенсивного типу, стійкий до вилягання та вирощування в стресових умовах, з високою толерантністю до хвороб.Особливості соняшнику Андромеда ЄвралісТолерантні..
4 460 грн Ціна:4 460 грн
Наявність: Є в наявності
Антей - високоврожайний і стійкий до гербіцидів з групи сульфонілсечовини (Гранстар, Трізлак, Експрес, Грозний) .Щодо новий гібрид під гранстар , що з'явився в держреєстрі з 2015 року. Оригінатором цього гібрида є компанія & quot; ЛОГОС & quot ;. Антей відносять до крупнонасінних г..
1 800 грн Ціна:1 800 грн
Наявність: Є в наявності
Соняшник Анцилла - пластичний, високоолеїновий, високопродуктивний гібрид, стійкий до вовчка раси A-G.Характеристика і Опис соняшника Анцилла Оригінатор / Виробник "Альфа Насіння". Власне виробництво за ліцензією із оригінатором – компанією ISEA (Італія) ..
2 240 грн Ціна:2 240 грн
Наявність: Є в наявності
Соняшник Аркадія - Ранній гібрид СУЛЬФО, гомозиготний тип стійкості до гербіцидів групи трибенурон-метил. Характеризується генетичним імунітетом до основних хвороб, показує швидкий розвиток на початковій стадії органогенезу. Має успішний досвід вирощування в Болгарії, Румунії та Туреччині. Олійність..
4 590 грн Ціна:4 590 грн
Наявність: Є в наявності
Соняшник Арлет - високоврожайний трьохлінійний гібрид, стійкий до імідазолінів та 5 рас вовчка (А-Е).Характеристика і Опис соняшника Арлет Оригінатор / Виробник "Альфа Насіння". Власне виробництво за ліцензією із оригінатором – компанією PANAM Semen..
2 240 грн Ціна:2 240 грн
Показано з 1 по 20 із 190 (всього 10 сторінок)