Меню
Кошик

Купити Гербіциди в Україні

Купити гербіциди в Україні - Ціна на Оригінальні Препарати

Купити гербіциди вигідно не тільки досвідченим фермерам з великими площами землі, але і новачкам, які тільки пробують себе в аграрному секторі. АГРООПТ реалізує оригінальні препарати від виробників, яким можна довіряти. Ви можете придбати гербіциди оптом і в роздріб. Вартість гербіцидів залежить від бренду, літражу і кількості тарних одиниць в замовленні. Якщо вас цікавлять ціни на гербіциди в Україні, вивчіть інформацію на сайті та обов'язково уточніть вартість гербіцидів у консультантів - вона може бути значно знижена. Гербіциди оптом можна замовити набагато дешевше.

Щоб купити гербіциди в інтернет-магазині АГРООПТ, тисніть на кнопку «купити» або зателефонуйте менеджеру. Оформляти заявки онлайн можна в режимі 24/7. А купити гербіциди в Україні за допомогою дзвінка фахівця можна в робочі дні
(098) 013-99-86, (099) 553-11-17
з 9:00 до 18:00.

Переконайтеся, що ціна на гербіциди виправдана в вашому конкретному випадку - на сторінках каталогу подано детальні описи кожного з хімікатів. Крім того, професійні консультанти завжди готові відповісти на всі питання щодо товарів. У нас - тільки ефективна продукція, якість якої підтверджено відгуками багатьох аграріїв. Тому ціна на гербіциди в будь-якому випадку відповідає позитивних характеристик препаратів.

Хочете купити гербіциди в Україні? - Ціну нижче, ніж у конкурентів, корисні підказки та швидке оформлення замовлення гарантує інтернет-магазин АГРООПТ. У нас найкращі ціни на оригінальні гербіциди в Україні!

Гербіциди (від лат. Herba - трава і caedo - вбиваю) - хімічні речовини, що застосовуються для знищення рослинності. За характером дії на рослини діляться на гербіциди суцільної дії, що вбивають всі види рослин, і гербіциди вибіркової (селективної) дії, що вражають одні види рослин і не ушкоджують інші. Перші застосовують для знищення рослинності навколо промислових об'єктів, на лісових вирубках, аеродромах, залізничних і шосейних дорогах, під високовольтними лініями електропередачі, в дренажних каналах, ставках і озерах; інші - для захисту культурних рослин від бур'янів (хімічна прополка).

Гербіциди від бур'янів: чому вони важливі?

Гербіциди від бур'янів допомагають підвищити прибутковість агропідприємства на 30 - 50, а то і 70%. Сучасні виробники надають можливість купити гербіцид від бур'янів на картоплі, зернових, бобових, кукурудзі, соняшнику та інших сільськогосподарських культурах. Сучасні препарати не тільки знищують небажану рослинність на полях, а й в більшості своїй абсолютно безпечні для здоров'я людини і навколишнього середовища.

Гербіциди проти бур'янів: переваги

 • знижуються трудовитрати в процесі боротьби із засміченістю полів;
 • швидко діють;
 • мають високу ефективність;
 • гербіциди для знищення бур'янів характеризуються тривалим впливом;
 • діючі речовини більшості препаратів швидко розпадаються в грунті;
 • є можливість купити гербіциди від бур'янів для посівів будь-яких культур;
 • ціна на гербіциди від бур'янів доступна і великим агрохолдингам, і фермерам середньої руки.

Вирішивши купити гербіциди від бур'янів, ви тим самим зменшите кількість процедур розпушування грунту. Якщо врахувати всі переваги, ціна на гербіциди від бур'янів окупається в 100% випадків. Гербіциди від бур'янів для картоплі та інших культур сприяють підвищенню врожайності, роблять рослини стійкішими до несприятливих умов, хвороб і шкідників.

Гербіциди від пирію - популярні препарати на агроринку

Пирій вважається одним з найбільш злісних бур'янів. Він вражає поля по всій Україні. Особливо він небезпечний на полях зі злаковими, має негативний вплив на овочеві культури. Цей бур'ян здатний виділяти токсини, які можуть погубити посіви. Він конкурує з культурами за вологу і сонячне світло. Сприяє розвитку патогенів та шкідливих комах. Тому купити гербіцид від пирію дуже важливо - знищення цього бур'яну обов'язково має бути комплексним.

Пропонуємо купити гербіцид проти пирію, вибираючи з таких препаратів:

 • Ураган Форте – препарат від відомого бренду Syngenta з відмінною розчинністю, стійкий до опадів вже через 30 хвилин після обприскування;
 • Геліос – гербіцид, який можна використовувати і як гербіцид від пирію, і як десикант, його ціна досить прийнятна з урахуванням спектра дії і безпеки для навколишнього середовища;
 • гербіцид проти пирію за доступною ціною Ореол Максі – засіб, швидко знищує вегетуючі бур'яни на будь-який з стадій розвитку культури.

На замітку: купити гербіцид проти пирію вигідно тільки в тому випадку, якщо його грамотно застосовувати - вивчіть інструкцію і дотримуйтеся норми, рекомендованої виробником.

Гербіциди проти осоту - засіб для ефективного захисту полів

Осот - дуже живучий бур'ян, який швидко розмножується і поширюється. Але головне, що навіть невелика частка його кореня здатна давати життя повноцінному рослині. Тому механічні способи боротьби з цим бур'яном малоефективні - вони тільки віднімають сили і час і не дають результату. Ціна на гербіцид від осоту і пирію виправдана - фермер може заощадити сили і значно швидше отримати результат.

Пропонуємо купити гербіцид проти осоту і пирію, вибравши з таких позицій:

 • Альфа Дикамба – гербіцид з вираженим системним дією, при цьому може служити інгібітором росту, що робить його вигідним придбанням;
 • Гліифовіт – препарат, що знищує бур'яни на стадії інтенсивного зростання, не впливає на сівозміну;
 • гербіцид від осоту і пирію Тотал - засіб, який застосовують в якості гербіциду і десиканта, не має післядії в сівозміні.

Також можна купити гербіцид проти осоту і пирію Гліфовіт – цей препарат має досить широкий спектр впливу, і попутно знищить інші види небажаної рослинності.

Увага! Гербіциди від бур'янів для картоплі, соняшнику, кукурудзи та будь-яких інших культур ефективні тільки при рівномірному розпиленні або внесення в грунт.

Гербіциди суцільної дії: головні плюси

Гербіциди суцільної дії - хімпрепарати, які можна використовувати на різних культурах. Вони проникають через листя і впливають на рівні клітин. Така особливість дозволяє повністю викорінити бур'яни навіть на полях, які тривалий час не оброблялися. Вони знищують і бур'яни, і падалицю після торішніх посівів.

Гербіцид суцільної дії може бути:

 • системним - проникає в будь-яку з частин бур'янів, поширюючись по всій рослині;
 • контактним - потрапляючи на листя і стебла, руйнує обмін речовин;
 • грунтовим - впливає на насіння бур'янів, не даючи їм проростати.

На замітку: системні гербіциди суцільної дії здатні впливати не тільки на наземну частину бур'яну, але і на її коріння, тому вважаються більш ефективними, ніж контактні. Таким чином, у багатьох випадках купити гербіцид суцільної дії такого типу набагато вигідніше.

Купити гербіцид суцільної дії в Україні: великий асортимент препаратів

Якщо ви бажаєте купити гербіциди суцільної дії, важливо знати, що можна вибрати листової, грунтовий, або кореневої препарат. Перший варіант застосовується для обприскування листя і стебел, другий розкидається по поверхні землі, а для внесення третього потрібно застосовувати крапельне зрошення. Грунтові гербіциди суцільної дії ефективні при вологості грунту вище 60%.

Гербіциди суцільної дії, ціна яких варіюється згідно їх дієвості, представлені такими позиціями:

 • Отаман – препарат для обробки посівів культур широкого спектра (соняшник, зернові, картопля та ін.);
 • Спінер – засіб захисту від бур'янів на посівах зернових, соняшнику, картоплі та овочевих культур;
 •  Аргумент – кращий гербіцид, якщо ви хочете купити гербіцид суцільної дії в Україні для цукрових буряків або баштанних культур;
 • Тотал К – гербіциди суцільної дії, ціна яких залежить від розфасовки (10 або 20 л), підходять не тільки для обробки полів із зерновими, але і з зернобобовими.

Є й безліч інших ЗЗР - вивчайте каталог і замовляйте саме те, що вам потрібно.

Не забувайте: щоб ціна на гербіциди суцільної дії себе виправдала, вносите їх згідно з регламентом застосування від виробника в безвітряні дні при температурі не нижче + 5 і не вище + 25 градусів!

Гербіциди вибіркової дії: чому варто купити?

Купити гербіцид вибіркової дії варто в тому випадку, якщо потрібно впливати на бур'ян, але при цьому уберегти культуру від згубного впливу. Ці препарати хороші тим, що їх діючі речовини швидко руйнуються культурними рослинами, а бур'яни при цьому гинуть.

У нас можна купити гербіциди вибіркової дії за доступною ціною, вибираючи з такою пропозиції:

 • Майстер Пауер – гербіцид, який переважно використовують для захисту кукурудзи;
 • Адвокат – препарат для захисту картоплі і томатів;
 • Альфа Дикамба – захищає кукурудзу, ячмінь, жито і пшеницю;
 • Євролайтинг – популярний засіб для видалення бур'янів на полях з соняшником;
 • Ланкастер – концентрат емульсії для впливу на небажану рослинність на полях з соняшником, соєю, кукурудзою.

Увага! При застосуванні селективних (виборчих) гербіцидів ні в якому разі не можна перевищувати концентрацію - це може погубити культуру.

Гербіциди для соняшника: кращі препарати недорого

Гербіцид для соняшника допоможе значно підвищити врожайність, але при цьому він ще зберігає потрібну кількість мікроелементів для культури. Як підказує досвід аграріїв, без застосування агрохімії кількість врожаю олійних може знизитися на 20 - 80%. Тому купити гербіцид для соняшника - значить уберегти господарство від збитку.

У нас можна купити такі препарати:

 • досходовий гербіцид для соняшника - препарат, який вноситься до або під час посіву культури безпосередньо в грунт, не дозволяє бур'янам проростати (грунтові гербіциди для соняшника: Хортус, Харнес, Промекс, Селефіт, Командир та ін.);
 • гербіцид для соняшника - впливає на вже пророслі бур'яни, часто містить в складі регулятор росту (Вентура, Альфа Стар, Віталайт, Дарвін та ін.)

Є ЗЗР, які об'єднують в собі характеристики і ґрунтових, і післясходових гербіцидів - рекомендуємо звернути увагу на гербіцид для соняшника від осоту Варяг.

Важливо: грунтові гербіциди для соняшника найкраще вносити спільно з підгодівлею - так не доведеться виходити зайвий раз в поле для обробки. Гербіцид для соняшника післясходовий часто поєднують з фунгіцидами.

Гербіцид для кукурудзи: чому потрібно застосовувати?

Гербіциди для кукурудзи – препарати, які допомагають не тільки зберегти урожай, але і підвищити його кількість на 30 - 70%. Купити гербіцид для кукурудзи можна, вибираючи з широкого асортименту препаратів. Звичайно, одним з найважливіших критеріїв вибору для фермерів є ціна на гербіцид по кукурудзі - але ми радимо не економити, так як найважливіше ефективність препарату.

Для кукурудзи дуже небезпечна перша хвиля ранніх ярих бур'янів. Щоб її стримати, варто вибрати досходовий гербіцид для кукурудзи (наприклад, Нельсон) або комплексний препарат (Преміум Голд або будь-який інший).

Які гербіциди застосовуються в посівах кукурудзи і що важливо знати?

Гербіцид по кукурудзі може бути двох типів:

 • грунтовий (впливає на бур'яни в стадії насіння) - Хортус, Акріс і багато інших;
 • гербіцид для кукурудзи (вноситься по зійшла культурі, але не здатний стримати наслідки хвилі бур'янів) – Міладар, Прайм, Балерина.

Особливо гарні комплексні препарати, які можна застосовувати як до посіву, так і після появи паростків (гербіцид на кукурудзу Прімекстра Голд та ін.)

Вибрати й купити гербіцид для кукурудзи можна на відповідній сторінці нашого сайту. Ціна на гербіцид по кукурудзі може бути різною - це залежить як від репутації виробника, так і від особливостей кожного конкретного хімікату. Гербіциди для кукурудзи в Україні пропонують багато продавців - важливо купувати у тих, які можуть гарантувати оригінальність агрохімії, інакше гроші підуть даремно.

Гербіциди для пшениці: якісний контроль засміченості полів

Купити гербіцид для пшениці потрібно перш за все для того, щоб уберегти посіви і захистити господарство від збитку. У нашому інтернет-магазині представлені найкращі варіанти подібних препаратів:

 • Пріма Форте – знищує безліч бур'янів на 90 - 100%;
 • Герсотіл – застосовується для видалення з полів широколистих бур'янів;
 • Альфа Стар Дуо – ідеальний для позбавлення від контрольованих бур'янів (підмаренника, амброзії, лободи та ін.);
 • Гроділ Максі – видаляє широколисті бур'яни, ідеальний для фермерів, які вирощують поряд із зерновими кукурудзу;
 • Агростар – допомагає в боротьбі з амброзією, волошками, порослю дикої редьки;
 • Амінка – препарат, ефективний у боротьбі з осотом і безліччю інших бур'янів.

Щоб купити гербіцид для пшениці, телефонуйте нашим менеджерам - вам гарантовано дадуть кваліфіковану пораду.

Гербіциди для картоплі: у чому їх особливості?

Для великих площ картоплі механічна прополка - не варіант. Гербіциди для картоплі допомагають зберегти недоторканою кореневу систему, що дуже важливо при вирощуванні даної культури. Ці препарати дозволяють збільшити урожай на 50 - 75%. Крім того, вони застосовуються для ефективного прибирання бадилля рослин після збору врожаю.

Купити гербіциди для картоплі можна таких типів:

 • грунтові гербіциди для картоплі - вносяться безпосередньо при посадці, а через 2 тижні самостійно зникають з грунту, знищивши насіння бур'янів, гарантують сходам активний розвиток (Антисапа, Гезагард,
 • гербіцид для картоплі - в основному це гербіциди вибіркової дії для картоплі (наприклад, препарат Міура).

Гербіцид по картоплі може впливати навіть на переросли бур`яни. Вибираючи гербіциди від бур'янів для картоплі, обов'язково оціните ступінь засміченості площі, а також види бур'янів, які переважають на поле.

Для обробки полів і до сходів, і після сходів завжди можна купити гербіцид на картоплю комплексного характеру (зверніть увагу на препарат Зенкор Ліквід).

Гербіцид на картоплю, якщо його правильно вибрати, допоможе винищити бур'яни при мінімальній кількості обробок. Це означає, що істотно знизяться витрати на сільськогосподарську діяльність, а урожай принесе в кілька разів більше прибутку.

Купити гербіцид для картоплі вигідно оптом, але роздрібна ціна у нас теж порадує. На гербіцид для картоплі ціна формується з мінімальною націнкою - ми співпрацюємо з офіційними дистриб'юторами і безпосередньо з заводами виробниками, тому - не платимо посередникам.

Гербіциди для будь-яких культур в інтернет-магазині АГРООПТ: вигідні покупки з доставкою

Замовляючи товари у нас, клієнти можуть бути впевнені в тому, що відвантаження відбудеться в той же день, а доставка покупок займе всього 1 - 2 дні. Ми співпрацюємо з відповідальними транспортними службами. При окремою домовленістю можемо доставити товар своїм транспортом.

Доставка ЗЗР і посівного матеріалу - по всій території України.

Агент
Лідер Продажу
Наявність: Є в наявності
Гербіцид Агент - Ціна, як Купити та ІнструкціяГербіцид Агент - Післясходовий системний гербіцид для знищення однорічних дводольних бур’янів, в т. ч. стійких до 2,4-Д і МЦПА та деяких багаторічних дводольних видів у посівах зернових колосових культур та кукурудзи. Характеристика:Пр..
1 150 грн Ціна:1 150 грн
Наявність: Є в наявності
Гербіцид Глифовіт - Ціна, як Купити та ІнструкціяГербіцид Глифовіт - Cистемний післясходовий гербіцид суцільної дії для знищення багаторічних (осот, берізка, пирій тощо) та однорічних бур’янів, в т.ч. карантинних видів.Характеристика гербіцида:Препаративна форма: Розчинний ..
4 600 грн Ціна:4 600 грн
Евро-Ланг
Лідер Продажу
Наявність: Є в наявності
Евро-Ланг, гербицид – это гербицид системного действия от венгерского производителя, специально разработанный для защиты устойчивых к имидазолинонам гибридов подсолнечника от однолетних злаковых и двудольных сорняков. Характерное преимущество – наличие в составе биоактиватора NN-21, помогающего подс..
1 820 грн Ціна:1 820 грн
Наявність: Є в наявності
Купити гербіцид Квелекс 200 ВГ 0.6 кг для Зернових (Пшениці і Ячменю)Квелекс 200 ВГ – інноваційний гербіцид на основі Арилекс™ Актив для ефективного контролю комплексу двосім’ядольних бур’янів в посівах зернових колосових культур. Гнучкий, високотехнологічний, без об..
2 850 грн Ціна:2 850 грн
МайсТер Пауер
Лідер Продажу
Наявність: Є в наявності
Купити Майстер Пауер для Бур'янів на Кукурудзу - Ціна, інструкція, Переваги та Опис препарата Норма витрати препарату, л / га Культура, що обробляється об'єкт Шкідливий об'єкт Спосіб, час обробки, особливості застосування Термін очікування (к..
4 900 грн Ціна:4 900 грн
Отаман (Атаман)
Лідер Продажу
Наявність: Є в наявності
Отаман (Атаман), гербицид – гербицид сплошного действия системного типа на полях под посевы кукурузы, подсолнечника, картофеля, озимой пшеницы, яровых. Совмещает функцию гербицида и десиканта зерновых культур. Эффективно уничтожает однолетние и многолетние двудольные сорняки: гумай, пырей, осот, гор..
4 600 грн Ціна:4 600 грн
Пріма Форте
Лідер Продажу
Наявність: Є в наявності
Гербіцид Пріма Форте — Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиГербіцид Пріма Форте — успішний старт 2017. Препарат застосовано на 100 тис. га зернових від кінця березня до кінця квітня 2017 року. Висока і швидка ефективність проти широкого спектра бур’янів. Стабільна ді..
2 106 грн Ціна:2 106 грн
Прайм
Лідер Продажу
Наявність: Є в наявності
Діюча речовина 2,4 Д 452,5 г/л+флорасулам 6,25 г/л Виробник Ранголі Препарат-оригінал Пріма Тарна одиниця 5 л Тип застосування післясходовий Культури, на яких використовується Ячмінь, пшениця, кукурудза Бур'яни, про..
1 000 грн Ціна:1 000 грн
Наявність: Є в наявності
Приус СЭ, гербицид системного действия – двухкомпонентный послевсходовый препарат для применения  на полях кукурузы и зерновых колосовых культур. Эффективно уничтожает однолетние и некоторые многолетние сорняки.Среди особенно чувствительных к действию препарата сорняков – под..
1 350 грн Ціна:1 350 грн
Наявність: Є в наявності
Гербіцид Спінер - Інструкція по застосуванню, ціна, характеристики та відгукиГербіцид Спінер - Системний гербіцид-десикант суцільної дії.Діюча речовина: Гліфосат кислота, 360 г/л (у формі ізопропіламінної солі) Формуляція: Розчинний концентрат Тара: 20 л Нор..
4 600 грн Ціна:4 600 грн
Ураган Форте
Лідер Продажу
Наявність: Є в наявності
Опис та характеристики - Ураган Форте - гербіцид, 20 л, Syngenta (Сингента)​Ураган Форте - неселективний гербіцид системної дії для знищення однорічних та багаторічних бур'янів Повна назва Ураган Форте 500 SL, в. р. к. Вміст діючої речовини 500 г/л калійної..
9 585 грн Ціна:9 585 грн
Наявність: Є в наявності
Гербицид 2,4-Д Актив - Цена, как Купить и Инструкция2,4-Д Актив - системный послевсходовый гербицид для борьбы с однолетними и многолетними двудольными сорняками в посевах зерновых колосовых культур и кукурузы.Действующее вещество: 2-этилгексиловый эфир, 2,4-Д, 850 г/л, в кислотном эквива..
2 646 грн Ціна:2 646 грн
Наявність: Є в наявності
Гербіцид Евролайтінг Плюс системи Clearfield Plus для соняшника Діюча речовина імазамокс 16,5 г / л, імазапір 7,5 г / л, розчинний концентрат (РК) Виробник BASF Тарна одиниця 10 л Тип гербіциду післясходовий Культура, на якій використовується..
5 490 грн Ціна:5 490 грн
Наявність: Є в наявності
Гербицид Евролайтинг (Евро-Лайтнинг) Басф - Купить, Цена, Инструкция и ОписаниеЕвролайтинг (Евро-Лайтнинг) - гербицид системы Clearfield предназначен для уничтожения злаковых и двудольных сорняков среди посевов подсолнечника. Попав на сорняк, активные компоненты, входящие в состав гербицида, ..
9 800 грн Ціна:9 800 грн
Наявність: Є в наявності
Гербіцид Імі-Віт Укравіт - Ціна, як Купити, Інструкція Препаративна форма Розчинний концентрат Діюча речовина Імазамокс 40 г/л Хiмiчна група Імідазолінони Токсичнiсть Класифікація ВООЗ: 3 клас небезпечності. Строки виходу праці..
1 820 грн Ціна:1 820 грн
Авангард
Лідер Продажу
Наявність: Є в наявності
Авангард гербіцид, Хімагромаркетинг - Опис та характеристикиАвангард гербіцид - грунтовий гербіцид для захисту посівів цукрових буряків, кукурудзи, соняшнику, сої, гороху, ріпаку, картоплі, томатів (розсада), капуста (розсада) і кавунів від однорічних злакових та деяких однорічних дводольни..
3 429 грн Ціна:3 429 грн
Наявність: Є в наявності
Гербіцид Агростар Укравіт - Ціна, як Купити, ІнструкціяГербіцид Агростар - Селективний гербіцид для знищення однорічних та багаторічних дводольних бур’янів у посівах зернових та інших сільськогосподарських культур, луків та па­совищ. Препаративна форма Розчинний концентр..
4 120 грн Ціна:4 120 грн
Наявність: Є в наявності
Адвокат КС, гербицид системного действия – почвенный препарат для применения на посевах овощных культур (картофель, томаты рассадные и безрассадные) против однолетних двудольных и злаковых сорняков. Может применяться в равной степени эффективно до и после всходов культур.  Впервые гербици..
5 049 грн Ціна:5 049 грн
Наявність: Є в наявності
Гербіцид Акріс Басф (Basf) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і ВідгукиАкріс - новий системний гербіцид для кукурудзи та соняшнику з подовженою ґрунтовою дією.Культура: Кукурудза, Соняшник Препаративна форма: суспо-емульсія (СЕ) Діючі речовини: диметенамід-..
5 180 грн Ціна:5 180 грн
Наявність: Є в наявності
Опис та характеристики - Аксіал - гербіцид, 5 л, Syngenta (Сингента) ШвейцаріяАксіал - новітній післясходовий гербіцид вибіркової дії на основі піноксадена для захисту пшениці і ячменю від злакових бур'янів.Діюча речовина: піноксаден клоквінтосет-мексил (антидот) 45 г / л Форма препарату:..
5 100 грн Ціна:5 100 грн
Показано з 1 по 20 із 300 (всього 15 сторінок)