Меню
Кошик

Досходові і Післясходові Гербіциди для Соняшника

Купити досходовий і післясходовий гербіцид для соняшнику - проти всіх бур'янів

Для зниження витрат на агропідприємства та повноцінного розкриття потенціалу врожайності культури пропонуємо купити гербіцид для соняшнику. Навіть високоврожайні гібриды не здатні самостійно конкурувати з бур'янами без втрати якості та кількості зерна. Якісна агрохімія - запорука підвищення прибутковості агробізнесу в десятки разів. А ось якщо не застосовувати гербіциди для соняшнику, потенціал врожайності знижується на 20-80% і, само-собою, фермери зазнають суттєвих збитків.

Купити якісний гербіцид на соняшник недорого на нашому сайті "АгроОпт" можна за кілька хвилин. У продажу - тільки оригінальні препарати, ефективність яких підтверджена сертифікатами. Замовлення можна оформляти онлайн в будь – який час доби-клікніть на значок «купити» і додайте коротку інформацію у відповідні осередки. Наш фахівець зв'яжеться з вами для уточнення деталей. Заявки також приймаються в телефонному режимі з Понеділка по П'ятницю (з 9:00 до 18:00).

Що потрібно знати про захист соняшнику гербіцидами?

Гербіцид для соняшнику - засіб, що забезпечує результат без виснажливої механічної прополки. Більш того, винищити небажану рослинність механічним шляхом на істотних площах абсолютно неможливо.

Якщо однорічні рослини чутливі до хімікатів протягом усього сезону, то з багатолітниками необхідно боротися в передпосівний період.

Післясходові препарати важливо вибирати з урахуванням видової приналежності бур'янів на полі. Очевидно, що при засміченості мишієм ефективний гербіцид від мишея по соняшнику, а якщо на сільгоспмайданчиках проростає амброзія – від амброзії.

Важливо! Для обробки полів використовуйте тільки добре відрегульовані обприскувачі. Як досходовий, так і післясходовий гербіцид на соняшник слід вносити в безвітряні періоди. Вітер може перешкодити рівномірному розподілу препарату.

Який купити гербіцид для соняшнику: Класифікація

Залежно від термінів застосування, препарати поділяють на 2 типи:

 • грунтовий гербіцид під соняшник - хімікат для внесення перед посівом або безпосередньо при посіві;
 • післясходовий гербіцид для соняшнику - захищає поля після появи паростків і на всіх етапах подальшої вегетації.

Коли вигідно купити грунтовий гербіцид на соняшник?

Оскільки важливо забезпечити культурі стартове зростання після проростання, необхідно купити грунтовий гербіцид на соняшник. Подібні препарати можуть знищувати і бур'яни-однорічники, і багаторічники. Вони хороші тим, що здатні контролювати засміченість поля тривалий час – у багатьох випадках такі препарати захищають культуру з моменту посіву і до збору врожаю.

Результат обробки до сходів залежить від ряду факторів, серед яких важливо відзначити:

 • показник кислотності грунту - грунтовий гербіцид для соняшнику швидше вбирається слабокислим грунтом, ніж кислим;
 • якість землі - хімічні речовини характеризуються кращою зв'язуваністю з грунтом в глинистих і багатих гумусом грунтах;
 • показник ступеня зволоження грунту - грунтовий гербіцид для соняшнику демонструє хорошу ефективність при внесенні в грунт з вологістю 50% і вище;
 • якість обробки поля - наявність великих грудок знижує дієвість агрохімікатів.

Визначаючи, який досходовий гербіцид для соняшнику вибрати, аграрії часто звертають увагу на основний діючий компонент. Згідно з хімічним складом, можна купити грунтовий гербіцид для соняшнику з такими складовими:

 • ацетохлор, пропізохл і металахлор - хорошими прикладами таких препаратів вважаються Хортус - гербіцид від злакових по соняшнику, або Харнес;
 • прометрин – швидко і безболісно для культурних рослин винищує осот, щирицю та інші особливо шкідливі бур'яни (зверніть увагу на Селефіт, також можна купити Промекс).

Варто знати: ацетохлор-речовина, яка може проявляти токсичність на соняшник, так як під час опадів змивається і проникає досить глибоко, впливаючи на насіння. Крім того, препарати з таким компонентом вимагають закладення в грунт – вони схильні до випаровування. А ось гербіциди з прометрином абсолютно безпечні для культури і не потребують закладення.

Згідно формуляції грунтових препаратів, ними або обприскують грунт, або розсипають гранули по поверхні Землі з подальшим закладенням або без неї.

Гербіцид для соняшнику по сходах - що потрібно знати про страхові препарати?

Післясходовий гербіцид по соняшнику - хімікат, назва якого говорить сама за себе. Подібні препарати захищають від бур'янів вже зійшли рослини. Вони мають ряд переваг: тривалий вплив, можливість застосування в широкому температурному діапазоні (від + 5 до + 25 градусів), здатність грати роль стимулятора росту.

Гербіцид для соняшнику по сходах має тільки один недолік - він не здатний стримувати наступні хвилі появи бур'янів, тому застосовується на полях неодноразово.

Для того, щоб правильно купити післясходовий гербіцид для соняшнику, поцікавтеся головним діючим компонентом. Основною складовою можуть бути:

 • хізалофоп-П-етил-з'єднання, яке забезпечує виборчий вплив і винищує Однодольні бур'яни (приклад – Ореол Максі);
 • клетодим – речовина для зупинки розвитку бур'янів, впливає на синтез ліпідів (Вентура);
 • гліфосат – калійна сіль, здатна знищувати найшкідливіші бур'яни (Отаман та ін.);
 • ARYLEX™ ACTIVE – препарати з цією унікальною молекулою в складі можна застосовувати навіть в умовах поганої погоди. Хорошим засобом з молекулою галауксифен-метилу вважається страховий гербіцид на соняшник Геліантекс.

Купити післясходовий гербіцид для соняшнику - це важливий крок. Але його потрібно ще й правильно застосувати. Оптимальний період для першої обробки поля подібним хімікатом-час, коли на рослинах з'явилися 2 – 4 повноцінних листа.

Важливо: післясходовими препаратами не можна обробляти рослини в стані стресу (після внесення інших хімікатів, під час посухи). Слідкуйте за прогнозом погоди – якщо найближчим часом метеорологи обіцяють опади, почекайте з обприскуванням, поки не встановиться ясна погода. Найкраще обробляти поля вранці або ввечері – в цей час спостерігається оптимальна вологість повітря.

Гербіциди за особливостями фізіологічного впливу на небажані рослини

За фізіологічному впливу хімікати можуть бути на контактними і системними. Перші руйнують стінки клітин і сприяють зниженню життєздатності бур'янів. Вони» обпалюють " тільки стебла і листя небажаної трави, а коріння не вражають. Тому контактні засоби не мають впливу на трави-багаторічники. Системні гербіциди, потрапляючи на листя, поширюються по всій рослині, включаючи кореневу систему. Тому вони небезпечні не тільки для однорічних, а й для багаторічних бур'янів.

Як купити гербіцид для соняшнику під конкретну технологію обробітку?

Обробіток соняшнику в Україні здійснюється за 3 технологіями:

 • Класична (традиційна) технологія дозволяє обробляти ряд вітчизняних сортів і гібридів зі стабільною врожайністю. Якщо хочете вибрати гербіцид для класичного соняшнику, зверніть увагу на хімікати Промекс та Норвел.  
 • Clearfield (або Чисте Поле) – особлива технологія, при якій бур'яни контролюються за допомогою післясходових ЗЗР під Євролайтинг (Євролайтинг, Каптора Плюс, Пульсар);
 • ExpressSun (Сумо) – методика вирощування, яка ґрунтується на внесенні гербіцидів під Гранстар (Гренадер, Грізний Експерт).

Соняшник на полі після внесення гербіцидів 

Важливо! Класична технологія передбачає вирощування культури на мало засмічених полях. Технологія clear field вимагає хімікатів з імазетапіром плюс імазамоксом в основі, а для Сумо використовують хімікати з трибенурон-метилом. Відповідно, гібриди, чутливі до того чи іншого складу, після обробки неправильно підібраним гербіцидом можуть постраждати і навіть загинути. Тому завжди слід купувати гербіцид під певну технологію.

Від яких бур'янів найчастіше страждають посіви соняшнику?

 • Осот - важко знищуваний бур'ян, частини кореневищ якого можуть залишатися живими після загибелі наземної частини. Для боротьби з осотом радимо використовувати препарати Герсотіл, Імі Віт чи Гренадер. Також допомагає винищити осот гербіцид Грозний Експерт.
 • Пирій – злісний бур'ян, на який не діє Гранстар і його аналоги. Тому для того, щоб очистити поле від цієї бур'яну, потрібно застосовувати гербіцид від пирію по соняшнику Імпекс Дуо. Також підійдуть препарати Сантал і Євро-Ланг.
 • Амброзія – рослина, яка може виростати до висоти 180 см, тому дуже шкідлива для культури. Цей бур'ян "забиває" культуру, якщо його вчасно не знищувати. У боротьбі з амброзією добре себе показали препарати Альфа Прометрин, Геліос та Гренадер.
 • Щириця – поширений на українських полях бур'ян, який знищується за допомогою препаратів Датоніт Голд, Ланкастер і ЄвроЛенд.
 • Мишій (щети́нник або бри́ця) – рослина, яка дає величезну кількість насіння, що проростають в наступному році. Винищити цей бур'ян допоможуть Енфілд чи Мілонга.

Осот польовий - гербіциди проти осоту на соняшнику

Осот польовий, осот жовтий Sonchus arvense L., рід осот Sonchos L. корнеотприскових бур'ян.

Щириця закинута Amaranthus retroflexus L., рід Щириця Amaranthus L. Однорічний пізній ярої бур'ян.

Щириця закинута Amaranthus retroflexus L., рід Щириця Amaranthus L. Однорічний пізній ярої бур'ян.

Амброзія полинолиста Ambrosia artemisiifolia L. Чи не паразитний малолітній однолетник ярої.

Амброзія полинолиста Ambrosia artemisiifolia L. Чи не паразитний малолітній однолетник ярої.

Гербіцид від пирію по соняшнику - Пирій повзучий Elytrigia repens (L.) Nevski., Рід Пирій Elytrigia Desv. Кореневищний багаторічний однодольних бур'ян.

Гербіцид від пирію по соняшнику - Пирій повзучий Elytrigia repens (L.) Nevski., Рід Пирій Elytrigia Desv. Кореневищний багаторічний однодольних бур'ян.

Бур'яни не тільки "тягнуть" вологу і корисні речовини з землі, але і виділяють дуже шкідливі речовини – яскравий приклад насичення грунту токсинами від кореневої системи можна спостерігати на полях, забур'янених пирієм. Знищувати бур'яни потрібно комплексно, і тільки із застосуванням агрохімії можна розраховувати на хороший урожай.

Якщо проігнорувати бур'яни, збитки будуть обчислюватися величезними цифрами.

Оригінальний гербіцид або підробка: в чому різниця?

Часто можна почути, що оригінальні препарати-це дорого. Але якщо порахувати збитки, до яких призводить «палена» агрохімія, виходить, що перевірена продукція набагато вигідніше підробок. Оригінальний гербіцид на соняшник гарантовано відповідає заявленим характеристикам. Його ефективність може знизитися тільки при порушенні регламенту використання. Чого не скажеш про підробку: красива упаковка ніяк не гарантує результат. Фермер, погнавшись за низькою ціною, може втратити тисячі і навіть десятки тисяч гривень. Тому економити на покупці гербіцидів потрібно з розумом. Наприклад, можна купити гербіцид на соняшник оптом-і це знизить його вартість.

Де замовити гербіциди з доставкою?

В інтернет-магазині АгроОпт-широкий асортимент препаратів, які отримані від офіційних представників компаній-виробників або зі складів із заводів. Пропонуємо клієнтам препарати з максимальним ефектом в кожному конкретному випадку.

Для зручності-можливість замовити онлайн, різні способи оплати. Оперативна доставка по всій Україні. При необхідності доставляємо товари своїм транспортом.

Соняшник після внесення гербіцидів

На відео, вносять післясходовий гербіцид для соняшнику

Наявність: Є в наявності
Гербіцид Глифовіт - Ціна, як Купити та ІнструкціяГербіцид Глифовіт - Cистемний післясходовий гербіцид суцільної дії для знищення багаторічних (осот, берізка, пирій тощо) та однорічних бур’янів, в т.ч. карантинних видів.Характеристика гербіцида:Препаративна форма: Розчинний ..
4 600 грн Ціна:4 600 грн
Евро-Ланг
Лідер Продажу
Наявність: Є в наявності
Евро-Ланг, гербицид – это гербицид системного действия от венгерского производителя, специально разработанный для защиты устойчивых к имидазолинонам гибридов подсолнечника от однолетних злаковых и двудольных сорняков. Характерное преимущество – наличие в составе биоактиватора NN-21, помогающего подс..
1 820 грн Ціна:1 820 грн
Отаман (Атаман)
Лідер Продажу
Наявність: Є в наявності
Отаман (Атаман), гербицид – гербицид сплошного действия системного типа на полях под посевы кукурузы, подсолнечника, картофеля, озимой пшеницы, яровых. Совмещает функцию гербицида и десиканта зерновых культур. Эффективно уничтожает однолетние и многолетние двудольные сорняки: гумай, пырей, осот, гор..
4 600 грн Ціна:4 600 грн
Наявність: Є в наявності
Гербіцид Евролайтінг Плюс системи Clearfield Plus для соняшника Діюча речовина імазамокс 16,5 г / л, імазапір 7,5 г / л, розчинний концентрат (РК) Виробник BASF Тарна одиниця 10 л Тип гербіциду післясходовий Культура, на якій використовується..
5 490 грн Ціна:5 490 грн
Наявність: Є в наявності
Гербицид Евролайтинг (Евро-Лайтнинг) Басф - Купить, Цена, Инструкция и ОписаниеЕвролайтинг (Евро-Лайтнинг) - гербицид системы Clearfield предназначен для уничтожения злаковых и двудольных сорняков среди посевов подсолнечника. Попав на сорняк, активные компоненты, входящие в состав гербицида, ..
9 800 грн Ціна:9 800 грн
Наявність: Є в наявності
Гербіцид Імі-Віт Укравіт - Ціна, як Купити, Інструкція Препаративна форма Розчинний концентрат Діюча речовина Імазамокс 40 г/л Хiмiчна група Імідазолінони Токсичнiсть Класифікація ВООЗ: 3 клас небезпечності. Строки виходу праці..
1 820 грн Ціна:1 820 грн
Альфа Стар
Лідер Продажу
Наявність: Є в наявності
Альфа Стар, гербицид – послевсходовый быстродействующий гербицид системного действия грунтового типа на полях озимой пшеницы, ячменя, ржи, яровых ячменя и пшеницы, а также устойчивых к действующему веществу видов подсолнечника. Эффективно уничтожает однолетние и многолетние двудольные сорняки (в  то..
730 грн Ціна:730 грн
Наявність: Є в наявності
 Гербіцид Віталайт Укравіт (Аналог Євролайтінга) - Ціна, як Купити, ІнструкціяГербіцид Віталайт (Аналог Євролайтінга) - Інноваційний післясходовий гербіцид для повного знищення злакових та дводольних видів бур’янів у посівах соняшнику, який є стійким до групи імідазолінів ..
2 130 грн Ціна:2 130 грн
Наявність: Є в наявності
Гкрбіцид Варяг - Ґрунтовий та післясходовий гербіцид системної дії для контролю однорічних злакових та однорічних дводольних бур’янів у посівах кукурудзи і соняшнику.Препаративна форма: Концентрат суспензіїДіюча речовина: Метолахлор 315 г/л, Тербутилазин 190 г/лХімічна група:&..
5 022 грн Ціна:5 022 грн
Наявність: Є в наявності
Гербіцид Вентура - селективний післясходовий грамініцид для знищення однорічних та багаторічних злакових бур’янів.Діюча речовина: 120 г/л клетодим Формуляція: Концентрат, що емульгується Тара: 5 л Температурні умови застосуваннявід +15 °с до +25 °с Норма витрати робоч..
1 360 грн Ціна:1 360 грн
Наявність: Є в наявності
Гербіцид Гезагард 500 FW 5 л, Сингента (Syngenta) - Інструкція по застосуванню та характеристики препаратуГербіцид Гезагард 500 FW - фахівець у захисті соняшнику й овочів від бур’янівВміст діючої речовини: 500 г/лПрометрин Діюча група: Прометрин Препаративна форма: Концентрат..
1 540 грн Ціна:1 540 грн
Наявність: Є в наявності
Грозный Эксперт, гербицид – гербицид системного действия от венгерского производителя, специально разработанный для защиты посевов гибридов подсолнечника от многолетних и однолетних сорняков после появления всходов культуры. Единый и достаточный инструмент для уничтожения осота в посевах культ..
648 грн Ціна:648 грн
Наявність: Є в наявності
Гербіцид Дарвін Бест - Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиДарвін - системний післясходовий гербіцид для знищення одно- та багаторічних злакових бур’янів в посівах цукрового буряку, соняшнику, сої та ріпаку.Діюча речовина: клетодим, 120 г/л. Препаративна форма: конц..
2 800 грн Ціна:2 800 грн
Наявність: Є в наявності
 Гербіцид Датоніт Голд Укравіт - Ціна, як Купити, ІнструкціяГербіцид Датоніт Голд - Ґрунтовий гербіцид широкого спектру дії для захисту посівів сільськогосподарських культур від однорічних злакових та деяких дводольних бур’янів. Препаративна форма Концен..
1 180 грн Ціна:1 180 грн
Евро-Ленд
Лідер Продажу
Наявність: Є в наявності
Евро-Ленд, гербицид от венгерского производителя – пестицид системного действия, специально разработанный для защиты от однолетних двудольных и злаковых сорняков устойчивых к группе имидазолинонов гибридов подсолнечника. В рамках программы «Чистое поле» борется со всеми известными расами волчка (зар..
2 565 грн Ціна:2 565 грн
Наявність: Є в наявності
Гербіцид Енфілд Бест - Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиЕнфілд - грунтовий гербіцид для боротьби з однорічними злаковими та деякими двосім’ядольними бур’янами в посівах основних просапних культур. Післясходовий селективний гербіцид в посівах кукурудзи.Діюча речовина:&..
5 040 грн Ціна:5 040 грн
Наявність: Є в наявності
 Гербіцид Квін Стар Макс Укравіт - Ціна, як Купити, ІнструкціяГербіцид Квін Стар Макс - селективний післясходовий гербіцид системної дії для знищення однорічних та багаторічних злакових бур’янів у посівах багатьох сільськогосподарських культур. Препаративна форм..
1 480 грн Ціна:1 480 грн
Наявність: Є в наявності
Опис та характеристики - Командир - гербіцид, 5 л, Укравіт УкраїнаГербіцид командир - грунтовий гербіцид проти однорічних злакових і дводольних бур'янів у посівах сільськогосподарських культурДіюча речовина: кломазон, 480 г / л Препаративна форма: концентрат, емульгується Норма витрати р..
2 380 грн Ціна:2 380 грн
Наявність: Є в наявності
Ланкастер гербицид – почвенный довсходовый препарат избирательного действия для применения  на полях подсолнечника, сои, кукурузы и на землях несельскохозяйственного назначения. Эффективно уничтожает однолетние двусемядольные и злаковые сорняки.Особенно чувствительные: щирица обыкновенная, га..
4 480 грн Ціна:4 480 грн
Наявність: Є в наявності
Миура гербицид – знаменитый послевсходовый гербицид избирательного действия для применения  на полях подсолнечника, сои, сахарной свёклы, рапса (ярового и озимого), технических и овощных культур. Эффективно уничтожает однолетние и многолетние злаковые сорняки.В зоне поражения:Однолетние –..
2 660 грн Ціна:2 660 грн
Показано з 1 по 20 із 51 (всього 3 сторінок)