Меню
Кошик

Гербіциди для Кукурудзи Досходовий і Післясходовий - Ціна в Україні

Купити гербіцид для кукурудзи досходовий і післясходовий - для збереження врожаю

Гербіциди для кукурудзи – хімпрепарати, які дозволяють здійснювати контроль за чистотою поля. Важливо попередньо здійснити моніторинг кількості бур'янів на сельзхозплощадях і визначитися з видами бур'янів. За отриманими даними аграрії вирішують, який саме гербіцид для кукурудзи купити.

Усвідомлюйте, що кукурудза – культура, яка дуже чутлива до забур'яненості на ранніх етапах росту. Тому післясходова обробка їй необхідна вже в фазі 2 - 3 листів. Сучасні виробники пропонують величезну кількість препаратів для боротьби з бур'янами. Вони представлені в різних формуляцій, відрізняються типами впливу.

У каталозі інтернет-магазину АГРООПТ - великий асортимент оригінальних агрохімікатів. Якість продукції підтверджена сертифікатами на кожну партію.

Купити гербіцид для кукурудзи

Вибираємо гербіцид по кукурудзі - на що звертати увагу?

Вибираючи гербіцид для кукурудзи, необхідно розуміти, що є препарати, що впливають на бур'яни-злаки, а є хімікати для знищення широколистих бур'янів. Виходячи з виду засміченості, купується препарат, який знищить ті бур'яни, яких на поле найбільше. На нашому сайті наведена докладна інформація про здатність хімікатів «вбивати» певні види бур'янів.

Також важливо оцінювати фітотоксичність ЗЗР, їх безпеку для людей і тварин, екологічність.

Перед тим, як гербіцид на кукурудзу купити, вивчіть склад хімікатів, адже різні активні речовини діють по-різному.

Наведемо найпопулярніші основні діючі компоненти, які визначають хімічний клас:

 • 2,4-Д аминная сіль – ця речовина показує хороший результат при достатньому зволоженні, а ось посуха перешкоджає чіткому контролю бур'янів-багаторічників. Більш того, в посушливі періоди гербіцид від бур'янів по кукурудзі на основі 2,4-Д aмінной coлі може викликати опіки на листках культури і пригальмовувати розвиток. Такі гербіциди не викликають швидке засихання наземної частини бур'янів. Обробку подібними засобами оптимально проводити в фазі 3 - 5 листів. Дієвими препаратами такого типу є Амісоль, Голіаф, Ланкастер;
 • Сульфонілсечовина – препарати цієї хімічної групи можна застосовувати при низьких температурах (від +5 градусів). Вони знищують широкий спектр шкідливих багаторічників. До цього класу відносять гербіцид для кукурудзи Тітус Екстра, препарат Форнет та ін.
 • Ацетохлор – речовина, яка не залишає шансів однорічним бур'янам, дає пролонгований захист. Дія препаратів з ацетохлор спостерігається у верхніх шарах землі. Ефективним препаратом з цим головним компонентом вважають Гвардіан Тетра.
 • Похідні xлopфeнoкcіукcуcнoй киcлoти – ця хімічна група здатна контролювати бур'яни широкого спектра. Яскравий приклад препарату такого типу – Агент.

Вибирати хімікати потрібно також з урахуванням виду небажаної рослинності, характерної для кожного конкретного регіону. Наведемо коротку інформацію:

 • В Поліссі поля засмічуються багатьма бур'янами, але більш за все кукурудза страждає від польової гірчиці, хвоща, пирію і курячого проса. Спосіб позбавлення від цих бур'янів простий: Альфа-Нуфурон, не менш ефективний Прайм;
 • Лісостеп – благодатна зона для осоту, мише, берізки, щириці та амброзії. Боротися з цими бур'янами допоможе препарат Тітус Екстра;
 • У Степовому регіоні справжньою напастю вважається осот, не рідше поля засмічує пирій. Ефективними засобами проти цих злісних бур'янів вважають Оптимум і післясходовий гербіцид для кукурудзи Подмарин.   

Важливо! Для кукурудзи згубна найперша хвиля розвитку бур'янів, тому поля необхідно обробляти грунтовими гербіцидами. Досходовий гербіцид для кукурудзи знищить бур'ян на стадії проростання, і паростки культури матимуть час для того, щоб піднятися і зміцніти перед наступною хвилею.

Захист кукурудзи від бур'янів: де і як замовити гербіцид?

Сьогодні препарати для захисту від небажаної рослинності продають в багатьох онлайн- і оффлайн-магазинах. Але вибрати відповідального і надійного продавця не так просто - є ймовірність купити абсолютно непотрібний препарат в красивій упаковці. Звертайтеся в наш інтернет-магазин АГРООПТ - ми реалізуємо тільки перевірену сертифіковану продукцію.

Для оформлення заявки скористайтеся кнопкою «купити» - товар автоматично переміститься в корзину і після заповнення простої форми замовлення надійде в обробку. Також купити гербіцид на кукурудзу можна за допомогою телефонного дзвінка - наші менеджери на зв'язку з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00.

Які типи гербіцидів для кукурудзи бувають: плюси і мінуси різних варіантів

Щоб купити гербіцид по кукурудзі, варто враховувати особливості класифікації препаратів. Від типу хімікату залежить ефективність його впливу в тому чи іншому випадку.

Згідно типу впливу, препарати ділять на 2 групи:

 • Гербіциди суцільної типу впливу – засоби, які виправдовують себе при використанні до посіву або після збирання врожаю, вони ідеальні для підготовки ділянки під культуру на наступний рік;
 • Гербіциди з виборчим впливом – знищують бур'янисту рослинність на посівах, а на кукурудзу практично не впливають.

ЗЗР також класифікують за способом, яким вони вражають бур'яни:

 • Контактні – впливають на наземні частини бур'янів;
 • Системні – вбираються в частині рослин і знищують їх зсередини.

Спосіб внесення розділяє препарати на такі варіанти:

 • Грунтовий гербіцид для кукурудзи – використовується до проростання рослин (наприклад, Адвокат чи Акріс, також відмінно діє Елюміс – гербіцид по кукурудзі, що знищує величезну кількість бур'янів);
 • Гербіцид по кукурудзі після сходів – купити гербіцид для кукурудзи варто для обробки полів з культурними рослинами які вже зійшли. Цей варіант хороший тим, що після сходів можна чітко визначити тип бур'янів і вибрати хімікат для впливу саме на них. З таких препаратів можна назвати Каллісто та Міладар Дуо.

Сівозміна і гербіциди: як купити препарат без післядії?

Особливо помітно післядія після використання грунтових препаратів. Але і обприскування кукурудзи гербіцидом після сходів може мати наслідки. Наведемо як приклад ряд хімікатів і спробуємо роз'яснити, що можна сіяти в наступному році після їх використання:

 • Пріус – препарат, який не проявляє токсичності до посівів пшениці і ячменю;
 • Балерина – негубить поля з яровими сортами ячменю і пшениці, посіви сорго і проса;
 • Варяг – засіб, від якого не страждають посіви ріпаку;
 • Командир – після використання можна вирощувати соняшник, капусту, цибулю, цукровий буряк, сою;
 • Макстар – не токсичний для цибулі і зернових колосових;
 • Нельсон – не впливає на картоплю і соняшник;
 • Пік 75 – не дає післядія на посіви пшениці, ячменю, сорго, проса, льону;
 • Сміт – нешкідливий для посівів озимої пшениці та ярого ячменю.

На замітку! Багато аграріїв встигли оцінити переваги препаратів, які не мають ніяких обмежень в сівозміні. Серед таких гербіцидів – Диво Н, Клінч Макс та ін.

Рекомендації: коли і як вносити гербіциди на кукурудзу?

Для первинного ефекту варто купити грунтовий гербіцид для кукурудзи. Ці хімікати вносяться навесні, до того, як рослини почнуть проростати. Вони дуже ефективні і здатні захищати посіви від декількох хвиль бур'янів.

Післясходовий гербіцид для кукурудзи від злакових бур'янів або будь-який інший шкідливої рослинності використовується тільки тоді, коли культура досить зміцніла і здатна проявити стійкість до хімікату. Тому перша обробка подібними препаратами проводиться не раніше, ніж на рослинах з'являться 2 - 3-го листка.

коли і як вносити гербіциди на кукурудзу

Не перевищуйте дозування, рекомендовану виробником, так як це може призвести до опіків листя.

Обприскувати поля слід при певній температурі – як спека, так і холод можуть знизити ефективність препаратів. Допустима температура повітря для обробки - від +5 до + 25 градусів. На ефективність і рівномірний розподіл засоби захисту може вплинути вітер, тому для внесення гербіцидів потрібно вибирати тихі, безвітряні дні.

Важливо! Запорукою успішної обробки і гарного результату стануть: чиста вода для приготування робочої рідини і внесення при нормальній вологості повітря (вранці або ввечері).

Гербіциди для кукурудзи в тандемі з іншими препаратами: як готувати бакові суміші?

У більшості випадків про можливість змішування гербіцидів з іншими хімікатами (фунгіцидами, добривами або стимуляторами росту) виробники повідомляють в інструкції до препарату. Крім того, прагнучи розширити спектр дії, аграрії поєднують ЗЗР на свій розсуд - і тут важливо орієнтуватися на терміни внесення всіх складових суміші (вони повинні співпадати). Потрібно вивчити і хімічну складову - всі засоби повинні бути сумісними.

Готова суміш придатна до використання за умови відсутності піни і осаду. Вона повинна бути рівномірною, не розшарованою.

Відмова від гербіцидів: до чого це призведе?

Відмова від захисту полів за допомогою гербіцидів може привести до втрати від 50 до 70% врожаю. Навіть найурожайніші гібриди не зможуть продемонструвати свій потенціал на засмічених полях.

Культура перебуває в постійній конкуренції з бур'янами за вологу, світло і корисні речовини. Тому значно знижується розвиток качанів, рильця квітки не запилюються. Це призводить до того, що качани або частково озерніність, або зерна на них зовсім немає.

Ще один негативний фактор, до якого призводять бур'яни – пригнічення кукурудзи виділеними корінням бур'янів агресивними хімічними сполуками. Наприклад, така проблема з'являється при забур'яненості пирієм. Якщо вчасно не внести гербіцид від пирію по кукурудзі, на хороший урожай розраховувати не варто.

Природно, що зниження врожайності сильно «б'є» по прибутку агропідприємства. Заощадивши на хімікатах, фермер потерпить істотні збитки, і навіть витрати на посівмат і пальне для техніки не окупляться.

Топ-5 найбільш затребуваних брендів: кому довіряти?

 • Syngenta – один з передових брендів посівного матеріалу і агрохімічних препаратів. Вибираючи гербіцид для кукурудзи Сингента, ви можете очікувати гранично високої ефективності, пролонгованої дії і витрати по мінімуму;
 • Альфа Смарт Агро – компанія, яка наповнює своїми препаратами ринок багатьох країн Європи. Якість продукції незаперечна, про що свідчать численні відгуки аграріїв;
 • BASF AG – німецький бренд висококласної агропродукції. В асортименті нашого інтернет-магазину є гербіцид для кукурудзи Стеллар – елітний продукт для повного знищення бур'янів, який гідно представляє виробника на українському ринку;
 • DuPont – компанія, якій можна довіряти. Виробляє препарати високої ефективності. Щоб переконатися в якості продукції виробника, пропонуємо купити гербіцид Тітус для кукурудзи - хімікат, який контролює бур'яни розширеного переліку;
 • Укравіт – виробник з лояльною ціновою політикою. Виробляє Нефітотоксичний препарати, які відмінно себе зарекомендували на полях України.

Крім перерахованих вище, ми реалізуємо товари компаній Монсанто, Байєр, Агрохімічні технології, БЕСТ тощо. Продукція цих брендів в умовах жорсткої конкуренції користується популярністю і відповідає жорстким стандартам якості.

Який гербіцид для кукурудзи кращий

Який гербіцид для кукурудзи кращий? - Градація по популярності

Часто клієнти запитують: як вибрати найкращий гербіцид для кукурудзи? Грунтуючись на статистиці замовлень і досвіді фермерів, назвемо топ-5 популярних препаратів:

 • Майстер Пауер – гербіцид для кукурудзи, який займає перше місце за популярністю, демонструє посилену дію трьох активних компонентів, показник ефективності: 90 - 100%;
 • Отаман – гербіцид, який може грати роль десиканта, є аналогом Раундапу;
 • Прима – відмінний засіб для винищення понад 160 видів бур'янів;
 • Раундап Макс – гербіцид, швидко поглинається рослинами, вже за годину в бур'яни проникає 75% препарату;
 • Харнес – досходовий гербіцид по кукурудзі, який можна застосовувати в бакових сумішах з препаратами Mepлін, Бaнвeл і Paундaп.

Наступні сходинки популярності займають препарати Агент, Прайм та Альфа Дикамба – вони перебувають на позиції лідерів продажів нашого інтернет-магазину. Зверніть увагу і на гербіцид проти осоту на кукурудзі Тотал – він проникає в рослину і діє не тільки на наземну частину, а й на корені.

Чим оригінальні препарати краще підробок?

Як би не була приваблива ціна, завжди перевіряйте оригінальність препаратів. Адже заощадити на підробці можна всього кілька сотень - а збитки, подальші за використанням неякісної агрохімії, можуть обчислюватися тисячами. Система захисту кукурудзи від бур'янів буде ефективною тільки тоді, коли засіб проти бур'янів буде відповідати заявленим характеристикам.

Якщо ви хочете купити гербіциди для кукурудзи, звертайтеся до нас. У нас - на 100% оригінальна продукція від офіційних дистриб'юторів і зі складів виробників. Наша мета - не продати найдорожчий препарат, а запропонувати клієнту саме той, який вирішить проблему забур'яненості ефективно. Якщо клієнт бажає купити грунтовий гербіцид для кукурудзи - запропонуємо варіанти і проконсультуємо. А в разі, якщо обробка кукурудзи гербіцидом потрібна вже після появи паростків, підберемо нефітотоксичний хімікат під будь-який вид бур'янів.

Ціна на гербіцид по кукурудзі істотно знижується при оптовій купівлі. Ми не говоримо, що продаємо дешево - ми говоримо, що продаємо оригінал! А значить - несемо відповідальність за те, що препарат гарантовано буде відповідати опису і виконувати свої функції.

Підробка, звичайно, дешевше - але чи є у вас кошти, сили і час на повторні обробки, коли стане зрозуміло, що «палений» препарат встав між вами і вашою прибутком?

Чекаємо ваших заявок і дзвінків! Доставимо товари по всій Україні. При необхідності домовимося про доставку нашим власним транспортом.

Ціна на гербіцид по кукурудзі

Агент
Лідер Продажу
Наявність: Є в наявності
Гербіцид Агент - Ціна, як Купити та ІнструкціяГербіцид Агент - Післясходовий системний гербіцид для знищення однорічних дводольних бур’янів, в т. ч. стійких до 2,4-Д і МЦПА та деяких багаторічних дводольних видів у посівах зернових колосових культур та кукурудзи. Характеристика:Пр..
1 150 грн Ціна:1 150 грн
МайсТер Пауер
Лідер Продажу
Наявність: Є в наявності
Купити Майстер Пауер для Бур'янів на Кукурудзу - Ціна, інструкція, Переваги та Опис препарата Норма витрати препарату, л / га Культура, що обробляється об'єкт Шкідливий об'єкт Спосіб, час обробки, особливості застосування Термін очікування (к..
4 900 грн Ціна:4 900 грн
Отаман (Атаман)
Лідер Продажу
Наявність: Є в наявності
Отаман (Атаман), гербицид – гербицид сплошного действия системного типа на полях под посевы кукурузы, подсолнечника, картофеля, озимой пшеницы, яровых. Совмещает функцию гербицида и десиканта зерновых культур. Эффективно уничтожает однолетние и многолетние двудольные сорняки: гумай, пырей, осот, гор..
4 600 грн Ціна:4 600 грн
Прайм
Лідер Продажу
Наявність: Є в наявності
Діюча речовина 2,4 Д 452,5 г/л+флорасулам 6,25 г/л Виробник Ранголі Препарат-оригінал Пріма Тарна одиниця 5 л Тип застосування післясходовий Культури, на яких використовується Ячмінь, пшениця, кукурудза Бур'яни, про..
1 000 грн Ціна:1 000 грн
Наявність: Є в наявності
Приус СЭ, гербицид системного действия – двухкомпонентный послевсходовый препарат для применения  на полях кукурузы и зерновых колосовых культур. Эффективно уничтожает однолетние и некоторые многолетние сорняки.Среди особенно чувствительных к действию препарата сорняков – под..
1 350 грн Ціна:1 350 грн
Альфа Дикамба
Лідер Продажу
Наявність: Є в наявності
Альфа-Дикамба, гербицид (480 г/л) – послевсходовый селективный препарат системного действия. Эффективно уничтожает однолетние и некоторые многолетние двудольные сорняки (в том числе сорняки, устойчивые к 2,4 Д и МЦПА).Тара (Расфасовка): 5 литровДействующее вещество в гербициде Альфа-Дикамба:..
2 240 грн Ціна:2 240 грн
Наявність: Є в наявності
 Гербіцид Амісоль Укравіт - Ціна, як Купити, ІнструкціяГербіцид Амісоль - Післясходовий гербіцид системної дії для знищення дводольних видів бур’янів у посівах зернових колосових культур та кукурудзи. Препаративна форма Розчинний концентрат Діюча речовина ..
3 610 грн Ціна:3 610 грн
Наявність: Є в наявності
Гербицид Балерина – знаменитый препарат системного действия для применения на полях кукурузы, зерновых культур (пшеницы яровой и озимой, озимого ячменя), проса, сорго. Гербицид Балерина эффективно уничтожает однолетние двудольные, в том числе – устойчивые к МЦПА и 2,4-Д: подмаренник цепкий, виды ром..
1 900 грн Ціна:1 900 грн
Наявність: Є в наявності
Гкрбіцид Варяг - Ґрунтовий та післясходовий гербіцид системної дії для контролю однорічних злакових та однорічних дводольних бур’янів у посівах кукурудзи і соняшнику.Препаративна форма: Концентрат суспензіїДіюча речовина: Метолахлор 315 г/л, Тербутилазин 190 г/лХімічна група:&..
5 022 грн Ціна:5 022 грн
Наявність: Є в наявності
Гербіцид для Кукурудзи Варяг Тріо Укравіт - Ціна, як Купити, ІнструкціяГербіцид Варяг Тріо - Новітній гербіцид проти комплексу бур'янів у посівах кукурудзи. Препаративна форма Суспо-емульсія Діюча речовина Метолахлор 380 г/л, Мезотріон 38 г/л, Тербутилазин 130 г/л ..
6 330 грн Ціна:6 330 грн
Наявність: Є в наявності
Гербіцид Гвардіан Тетра Монсанто - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і ВідгукиГвардіан Тетра - новий селективний гербіцид для кукурудзи, забезпечує високоефективний контроль однорічних однодольних та дводольних бур’янів та є безпечним до використання на посівах кукурудзи н..
5 600 грн Ціна:5 600 грн
Наявність: Є в наявності
 Гербіцид Голіаф Укравіт - Ціна, як Купити, ІнструкціяГербіцид Голіаф - проти однорічних та багаторічних дводольних бур’янів, в т.ч. коренепаросткових у посівах зернових колосових культур та кукурудзи. Препаративна форма Розчинний концентрат Діюча речовин..
5 400 грн Ціна:5 400 грн
Наявність: Є в наявності
Гербіцид Джуліан - Інструкція по застосуванню, ціна, характеристики та відгукиГербіцид Джуліан - пслясходовий селективний гербіцид системної дії для знищення однорічних і деяких багаторічних дводольних, в т.ч. стійких до 2,4-Д та МЦПА, бур’янів.Діюча речовина: Дикамба, 480..
1 850 грн Ціна:1 850 грн
Наявність: Є в наявності
 Гербіцид Диво Н, Укравіт - Ціна, як Купити, ІнструкціяГербіцид Диво Н - Післясходовий гербіцид широкого спектру дії для контролю однорічних та багаторічних дводольних бур’янів у посівах зернових колосових культур та кукурудзи. Препаративна форма Розчинний концентр..
2 020 грн Ціна:2 020 грн
Наявність: Є в наявності
Гербіцид Енфілд Бест - Купити, Ціна, Інструкція та ХарактеристикиЕнфілд - грунтовий гербіцид для боротьби з однорічними злаковими та деякими двосім’ядольними бур’янами в посівах основних просапних культур. Післясходовий селективний гербіцид в посівах кукурудзи.Діюча речовина:&..
5 040 грн Ціна:5 040 грн
Наявність: Є в наявності
Гербіцид Клінч Макс Ціна, як Купити та ІнструкціяДіюча речовина Римсульфурон, 250 г/кг + Флорасулам, 80 г/кг + Тифенсульфурон-метил, 150 г/кг Формуляція Гранули, що диспергуються у воді Призначення Новий трьохкомпонентний післясходовий гербіцид системної дії проти злакових та дводольних бур&rs..
1 620 грн Ціна:1 620 грн
Наявність: Є в наявності
Опис та характеристики - Командир - гербіцид, 5 л, Укравіт УкраїнаГербіцид командир - грунтовий гербіцид проти однорічних злакових і дводольних бур'янів у посівах сільськогосподарських культурДіюча речовина: кломазон, 480 г / л Препаративна форма: концентрат, емульгується Норма витрати р..
2 380 грн Ціна:2 380 грн
Наявність: Є в наявності
Ланкастер гербицид – почвенный довсходовый препарат избирательного действия для применения  на полях подсолнечника, сои, кукурузы и на землях несельскохозяйственного назначения. Эффективно уничтожает однолетние двусемядольные и злаковые сорняки.Особенно чувствительные: щирица обыкновенная, га..
4 480 грн Ціна:4 480 грн
Легенда
Новинка
Наявність: Є в наявності
Гербіцид Легенда - гербіцид для кукурудзи системної дії, який бореться з однорічними та багаторічними злаковими та дводольними бур’янами у посівах кукурудзиДіюча речовина: мезотріон, 75 г/л; нікосульфурон, 30 г/л Виробник: Петерс енд Бург КФТ, Угорщина Формуляція: масляна ..
2 850 грн Ціна:2 850 грн
Міладар Дуо
Лідер Продажу
Наявність: Є в наявності
Міладар Дуо гербіцид, Укравіт - Ціна, як Купити, ІнструкціяМіладар Дуо - післясходовий гербіцид системної дії для знищення однорічних, багаторічних злакових та дводольних бур’янів у посівах кукурудзи Препаративна форма Концентрат суспензії Діюча речовина Ме..
2 380 грн Ціна:2 380 грн
Показано з 1 по 20 із 56 (всього 3 сторінок)